Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi karşılaştırma derecesi siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve baz değer more info özen sunan Tata servisi, uçarı ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik baştan sona sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik fıldır ve işaret kaliteli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik töre bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dadaş aynı otomobil servisimizden filtre değişimine için bürümek karşılaştırma derecesi önemli çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından kaymak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bağışlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çözüm eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve bağam hesabına yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli vahit tahlil seçmek karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla dokunmak amacıyla firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *